Wystawa malarstwa olejnego Aliny Ropelewskiej

Mała Galeria APK serdecznie zaprasza na wystawę malarstwa Aliny Ropelewskiej. Obrazy zawisną 2 października w sali Miejskiego Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9, gdzie będzie można je oglądać do końca miesiąca. Uroczyste zamknięcie wystawy odbędzie się 26 października o godz. 18:00.

Twórczość malarska Aliny Ropelewskiej już po raz trzeci zagości w Małej Galerii APK . W 2007 roku oglądać można tu było „Barwy dzieciństwa”, a w roku 2011 – wystawę pt. „Zakątki Mazowsza”. Pani Alina ukończyła Uniwersytet Warszawski, a malarstwo jest jej pasją. Artystka należy do Zrzeszenia Plastyków Amatorów w Łodzi. Maluje pod kierunkiem prof. Ryszarda Hungera. Ukończyła kursy związane z malarstwem prowadzone przez prof. Marka Saka – kurs perspektywy, akwareli i pasteli. Jest uczestniczką licznych wystaw, na których zdobywa wyróżnienia. Czynnie uczestniczy w konkursach i plenerach malarskich.

Serdecznie zapraszamy, zarówno do oglądania prac w godzinach pracy Miejskiego Domu Kultury, jak i na finisaż wystawy 26 października.

APK

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany