Fast food czy zdrowe odżywianie? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że odpowiedź jest oczywista dla zwykłego człowieka, który nie ma czasu na samodzielne gotowanie zwykłego jedzenia. Wybór padnie na Fast Food. Jednak teraz bardzo modne są pudełka z pysznymi obiadami i śniadaniami, z gotowymi zdrowymi posiłkami. I to świetna alternatywa dla fast foodów.

Wiele osób przynajmniej raz w tygodniu coś zjada w restauracji typu Fast Food. Od dawna wiadomo, że w Ameryce ogromna liczba osób cierpi na otyłość. Ci ludzie są prawie beznadziejnie chorzy, ponieważ ich narządy wewnętrzne są całkowicie pokryte tłuszczem. Wiedzą, że umrą przedwcześnie, ale nie są w stanie sobie pomóc, są przyzwyczajeni do jedzenia śmieciowego, niezdrowego jedzenia. Ten nawyk jest jak uzależnienie. Trzeba powiedzieć, że w naszym kraju również pojawiła się ogromna liczba miłośników fast foodów.

Ludzie często muszą jeść burgery, albo dlatego, że nie mają czasu na przygotowanie normalnego domowego jedzenia, albo dlatego, że fast foody zawierają wzmacniacze smaku, które niektórzy naprawdę lubią. Nawet zwykłe frytki wcale nie są ziemniakami! A bułki do burgerów wcale nie są zrobione z chleba. Dodają do składników siarczan wapnia, który pozwoli na przechowywanie bułek przez wiele, wiele lat, a obecność siarczanu amonu może wywołać nudności.

Prawidłowe odżywianie jest ważne nie tylko dla sportowców i osób będących na diecie. Często w domu gotujemy zdrowo. Ale we współczesnym życiu, wypełnionym ciągłymi spotkaniami, korkami, ludźmi cięgle gdzieś pędzącymi, po prostu nie mamy czasu na gotowanie. I wtedy może nam pomóc dieta pudełkowa z dostawąCatering dietetyczny Białystok jest odpowiedni dla każdego: dla osób, które chcą schudnąć lub utrzymać wagę, dla tych, którzy potrzebują przyrostu masy mięśniowej i oczywiście dla tych, którzy po prostu chcą być zdrowi.

Moje życie biegnie w stylu non-stop. Oczywiście nie mam czasu na gotowanie. Różne przekąski typu fast food zaburzały moje trawienie, a waga rosła. O usłudze dostarczania prawidłowego odżywiania w postaci cateringu dietetycznego, dowiedziałam się od znajomych. Od razu się zainteresowałam.

Zaczęłam się rozglądać za ofertami i w końcu wybrałam. I nie pomyliłam si z wyborem firmy!!!

W Eat Fit każdy dzień odżywiania jest obliczany na podstawie kalorii, w zależności od celu. Menu jest urozmaicone, jedzenie bardzo smaczne, a co najważniejsze – zdrowe. Ponadto na każdym pojemniku podana jest liczba kalorii, białek, tłuszczów i węglowodanów. Ta informacja znajduje się również na stronie internetowej firmy, dzięki czemu mogłam dokładnie określić, ile BTW jadłam dziennie (kalorie, białka, tłuszcze i węglowodany). A co za tym idzie – nie musiałam wydawać dodatkowych pieniędzy na dietetyka: wszystko jest już obliczone!

Poza tym, dieta pudełkowa Eat Fit dostarcza wiele witamin dziennie z różnych pokarmów. Na przykład retinol lub witamina A znajduje się w rybach, ziemniakach, dyni, a witamina D czy inaczej, cholekalcyferol znajduje się w pietruszce, grzybach i produktach mlecznych.

Jestem namiętnym miłośnikiem słodyczy, czekolady i różnego rodzaju produktów mącznych. Catering dietetyczny Eat Fit ma na to rozwiązanie. Spożywanie pięciu posiłków dziennie idealnie wpasowało się w moją dietę. Jedząc w odstępach około trzech godzin, zawsze byłam syta, a chęć zjedzenia „zakazanego” owocu nie przychodziła mnie do głowy.

Istnieje stereotyp: zdrowy nie znaczy smaczny. W rzeczywistości zdrowa żywność może być bardzo smaczna. Eat Fit jest na to dowodem. Dieta pudełkowa Eat Fit zawiera odpowiednie składniki, zastępując szkodliwe produkty zdrowymi. Sprawdziłam to na sobie. Znajomi zauważyli, że u mnie poprawił się stan skóry twarzy, a ciało stało bardziej elastyczne.

Dzięki dwóm miesiącom takiego odżywiania uregulowałam również pracę jelit i zrzuciłam nabyte wcześniej kilogramy. Nie musiałam stać w kolejkach w sklepach spożywczych, a potem przy kuchence w kuchni, gotując. Mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektów!

Dużo jeszcze można tutaj napisać o korzyściach diety pudełkowej. Tylko po co? Lepiej raz spróbować i samemu się przekonać.

Smacznego!!

*materiał partnera