Augustowska policjantka wzięła udział w 12. PKO Białystok Półmaraton. Sierżant sztabowy Agata Iwanowicz po raz kolejny reprezentowała służby mundurowe. Nasza funkcjonariuszka nie zwalnia tempa. Już jutro pobiegnie charytatywnie wspierając Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

W Białymstoku odbył się 12. PKO Białystok Półmaraton. Uczestnicy zawodów rywalizowali na dystansie ponad 21 kilometrów. W sportowych zmaganiach nie mogło zabraknąć naszej funkcjonariuszki. Sierżant sztabowy Agata Iwanowicz po raz kolejny wystartowała w biegu reprezentując Komendę Powiatową Policji w Augustowie w klasyfikacji służb mundurowych. Funkcjonariuszka ukończyła bieg z czasem 1:55:24.


Agata nie zwalnia tempa. Już dziś pobiegnie charytatywnie wspierając Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w wirtualną akcję charytatywną „Wiosna na sportowo”.
Źródło informacji: augustow.policja.gov.pl