Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na najbardziej roześmiany wieczór tego lata – 10 sierpnia o godzinie 18:00 w amfiteatrze miejskim nad Jeziorem Necko rozpocznie się impreza pod hasłem Lejemy Wodę, czyli Augustowska Noc Kabaretowa. Bawić Państwa tego wieczoru będzie znany ze srebrnego ekranu kabaret REWERS oraz zespół Czerwony Tulipan. Czeka nas zatem olbrzymia dawka humoru i pozytywnej energii.

Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny.

APK

Kabaret REWERS – jedyna grupa na polskiej scenie kabaretowej, gdzie spotkały się różne pokolenia artystów i jest to mieszanka kabaretowo-wybuchowa. Jest połączeniem 20 – letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa, z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz-Lachowskiej i Macieja Wojciechowskiego.

Już w pierwszym roku swej działalności wystawił dwa swoje premierowe programy i wziął udział w największych wydarzeniach telewizyjnych takich jak: Płocka Noc Kabaretowa 2015 – TVP2, Kabaretowanie 2015 z Polsatem (jako gospodarz), Latający Klub Dwójki TVP2. O planach i celach mówią krótko – chcemy być najlepsi.

Zespół Czerwony Tulipan – powstał w 1985 roku w Olsztynie. to pięć artystycznych indywidualności: Stefan Brzozowski, Ewa Cichocka, Krystyna Świątecka, Andrzej Czamara i Andrzej Dondalski. Tworzy i śpiewa piosenki kabaretowe, zawsze literackie, jak nazywają je niektórzy – „piosenki artystyczne”. Współpracował z „Kabaretową Sceną Trójki”, należy do „Krainy Łagodności”. Gra koncerty w całej Polsce, Europie i na świecie.