Pragnę serdecznie podziękować Państwu za głosy oddane na moją osobę w wyborach na Burmistrza Miasta.
Dziękuję również wszystkim osobom, które zaangażowały się w kampanię wyborczą. Zarówno moim znajomym i przyjaciołom, a przede wszystkim kandydatom KWW PS Dobry Wybór. Jestem wdzięczny za ogromną życzliwość i zaangażowanie tak wielu osób.
Gratuluję wszystkim, którzy te wybory wygrali. Życzę im powodzenia i wytrwałości w realizacji stawianych sobie celów.
Z wyrazami szacunku
Wojciech Walulik