W piątek 22 czerwca w Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Augustowie Burmistrz Wojciech Walulik wręczył Nagrodę Burmistrza za osiągnięcia artystyczne i wychowawcze w pracy z młodzieżą dla Pani Leny Olechowskiej wieloletniej nauczycielki przedmiotów artystycznych, opiekunki chóru szkolnego.
W piątek 22 czerwca w Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Augustowie odbyło się uroczyste zakończenie roku. Zostały wręczone dyplomy i wyróżnienia najlepszym uczniom w szkole. Burmistrz Augustowa Wojciech Walulik wręczył również Nagrodę Burmistrza dla Pani Leny Olechowskiej.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
– UM Augustów –