Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na Majówkę, która w naszym mieście rozpocznie się już 30 kwietnia! Wtedy to na scenie kina Iskra wystąpi Teatr Kapitol ze spektaklem pt. „Dama bije króla” (reż. Stefan Vogel), a już 1 maja zaprosimy Państwa na Rynek Zygmunta Augusta na pierwszą edycję kiermaszu rękodzieła i sztuki ludowej Majowe Bąki, które będą odbywać się wraz z Piknikiem Kowalskim w godz. od 9:00 do 17:00.

Dzień później DKF KINOCHŁON zaprasza Państwa do Miejskiego Domu Kultury na godz. 19:00 na specjalny bezpłatny (darmowe wejściówki do odebrania w MDK-u od 19 kwietnia) pokaz zestawu Polskich Kronik Filmowych, dzięki którym powspominamy PRL. Pomoże nam w tym gość – Radek Bućko i wpisująca się w klimat dawnego ustroju kawiarenka.

Majówkową labę zakończy zaś koncert artystki, która jeszcze w naszym mieście nie gościła – 3 maja o godz. 19:00 na scenie kina Iskra wystąpi Paulina Przybysz. Bilety na ten koncert (w cenie 40 zł) już są w sprzedaży – pytać o nie należy w Miejskim Domu Kultury.

Bądźcie z nami w Majówkę – zapraszamy

APK