Ponad 6 tys. zł trafi do potrzebujących dzieci

W piątkowy wieczór (14.12.) w saliAugustowskiego Centrum Edukacyjnego usłyszeliśmy największepolskie i światowe przeboje. Prince, Whitney Houston, Osiecka,Michael Jackson, Wodecki, Jantar, Queen, Kora, to tylko niektórzy zkultowych artystów, których utwory wykonali dobrze nam znaniaugustowscy muzycy i wokaliści. Zresztą nie tylko nam, bo większośćz nich koncertuje na scenach w całym kraju i to z sukcesami. Bylito: Beata Orbik, Julita Bożewicz, Sandra Bożewicz, Ewa MariaOskroba, Tomasz Ciborowski, Monika Horodek, Zespół TWA, SebastianNiedźwiecki i Alicja Kawka.

Wszyscy wyżej wymienieni wzięli udział w wyjątkowym koncercie pn. TRIBUTE TO…, podczas którego prowadzona była zbiórka pieniędzy dla dzieci potrzebujący wsparcia. Organizatorzy wydarzenia – Augustowskie Centrum Edukacyjne i Stowarzyszenie GOA postanowili, że dochód z koncertu, czyli ponad 6 tyś złotych, przekazany zostanie na wyposażenie świetlicy dziecięcej ‚Przystań” z Augustowa.

Stowarzyszenie GOA, za naszympośrednictwem przekazują również podziękowania dla wszystkichosób, które były obecne podczas koncertu, aktywnie włączyły sięw licytację oraz tym, którzy wsparli cel finansowo przekazującwpłaty na konto. Dla Starosty Powiatu Augustowskiego za pomocorganizacyjną oraz dla Pana Dyrektora ACE za udostępnienie auli.

Red.

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany