W czwartkowy, mikołajkowy wieczór podejmowaliśmy na Konopce lidera naszej grupy, drużynę Białostockiej Akademii Siatkówki .Niestety nie zrewanżowaliśmy się drużynie ze stolicy województwa podlaskiego za przegrane pierwsze spotkanie obecnego sezonu z dnia 6 października w Białymstoku.

Set I

Pierwsza odsłona wczorajszego spotkania to walka punkt za punkt do stanu 12-12 . Od tego momentu zarysowała się przewaga drużyny prowadzonej przez Marcina Śliwę.12-15, 15-18, 16-20, 20-24, punkt Szostka , dwa asy Iwanowicza , dwa wykorzystane czasy przez trenera drużyny przyjezdnych , serwis w siatkę Wojtka i po 30 minutach 0-1 na tablicy wyników. Na uwagę zasługuje liczba punktów zdobytych w tej partii przez Mariusza Szlejtera – 9 .

Set II
Podobnie jak w secie pierwszym do stanu 11-11 to gra punkt za punkt. Od tego momentu na zagrywce w drużynie z Białegostoku pojawia się Wojtkowski i wraz z kolegami doprowadza wynik drugiego seta do stanu 11-17.
Nasi zawodnicy przy głośnym dopingu Kibiców walczą do końca . 18-22, 20-22,22-22 , 22-23 , 23-25 po dwóch skończonych akcjach przez Ociepskiego.
0-2 na tablicy wyników .

Set III

Trzecia i ostatnia partia czwartkowego spotkania to dominacja zespołu BASu. Po niespełna 25minutach wygrywają tą partie do 17. Zmęczenie, brak zmienników na kilku pozycjach zadecydowały o szybkim zakończeniu tej partii i całego spotkania .
Miejmy nadzieje że następne spotkanie na Konopce które rozegramy 05.01.2019 z drużyną olsztyńskich akademików przyniesie zdobycz punktową .
Po raz kolejny podziękowania dla Super Kibiców. Doping był Mega!!!!

MVP: Czarek Stanisławajtys.