9. Półmaraton Augustowski

By / 9 miesięcy temu / Sport / Brak komentarzy

W niedzielę, 6 października odbędzie się 9. Półmaraton Augustowski. Zawody rozpoczną się o godz. 12.00 przy Amfiteatrze nad jez. Necko. Biegacze będą mieli za zadanie pokonać trasę o dystansie 21,0975 km.

Zdobywcom 3 pierwszych miejsc wśród mężczyzn i 3 pierwszych miejsc wśród kobiet, w kategorii open przyznane zostaną nagrody pieniężne, natomiast na wszystkich uczestników półmaratonu będą czekać pamiątkowe medale.

W trakcie zawodów będzie można również wziąć udział w 7. Biegu Charytatywnym, który jest biegiem otwartym, bez opłaty wpisowej. Uczestnikami Biegu Charytatywnego mogą być wyłącznie osoby dorosłe, które najpóźniej do dnia 6 października 2019 roku ukończą 18 lat. Za każdy przebiegnięty kilometr organizatorzy przeznaczą 10 zł na cele charytatywne. Aby wziąć udział w biegu, w dniu zawodów należy zgłosić swój udział w biurze zawodów między godz. 8.00 – 11.00. Start zaplanowany jest na godz. 12:05.

Zachęcamy do udziału w zawodach oraz do kibicowania zawodnikom półmaratonu.

PREZENTACJA TRASY 9 PÓŁMARATONU AUGUSTOWSKIEGO

❗️ PREZENTACJA TRASY 9 PÓŁMARATONU AUGUSTOWSKIEGO ❗️Już w najbliższą niedziele zawodnicy będą się zmagać z przepiękną, malowniczą trasą w trakcie Półmaratonu Augustowskiego, Augustowskiej DYCHY oraz Biegu Charytatywnego! 🏃‍♂️🏃‍♀️UWAGA: Dystans 21 km rozgrywany będzie na 2 pętlach. Zawodnicy na dystansie 10 km oraz biegu charytatywnego kończą wzmagania na 1 pętli.💧Punkty odżywcze na trasie znajdować się będą na kilometrze: 5; 7,5; 16; 18,5. 💧Osoby które nie biorą udziału w biegu zapraszamy do kibicowania. 👏🥁🎺🔔Autorzy:Film: Andrzej ZarzeckiOprawa: Bartosz Cichy

Opublikowany przez 9. Półmaraton Augustowski Czwartek, 3 października 2019
Prezentacja trasy

Więcej informacji na stronie www.polmaratonaugustowski.pl

(i)

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany