Dlaczego w Polsce brak skutecznej walki z cierpieniem i bezdomnością zwierząt?

Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich przygotowało ciekawy materiał filmowy z którego możemy dowiedzieć się, jakie są prawdziwe przyczyny bezdomności zwierząt w Polsce? Jest to spojrzenie na ten problem oczami osób na co dzień zaangażowanych w działania mające na celu zmniejszenie skali tego zjawiska w naszym kraju. Wypowiedzi i wnioski formułowane w tym materiale są niezwykle ciekawe i odważne.

To nie chodzi to, że nie można sobie z tym poradzić…tylko jest część organizacji pro-zwierzęcych, część urzędników, którzy znaleźli sobie sposób na wyciąganie publicznych pieniędzy podatników – mówi Beata Listwan ze Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich.

Zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem.

Bart.

Dlaczego w Polsce brak skutecznej walki z cierpieniem i bezdomnością zwierząt?

To jest pierwszy odcinek. Bardzo WAS PROSIMY o udostępnianie. Kosztowało nas to wiele pracy i odwagi. Teraz będziemy mówili głośno. Tym głośniej, im więcej będzie udostepnień i komentarzy. Dzielimy sie naszym długoletnim doświadczeniem. Opowiadamy prawdziwe historie. Czasem troche emocjonalnie… ale nie da się inaczej. Posłuchajcie. Dołączcie do nas na FB. Mówmy jednym głosem. Zmieniajmy świat na lepszy. Małymi krokami do celu… Mamy już pierwsze sukcesy – o nich też opowiemy… Chcecie? #niechciane zapraszamy tez do grupy, w której dyskutujemy w tym temacie. Tam znajdziecie więcej materiałów, artykułów, filmów…. @JAK WALCZYĆ Z BEZDOMNOŚCIĄ ZWIERZĄT I NIE ZBANKRUTOWAĆ?

Opublikowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich Wtorek, 2 lipca 2019

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany