Trasa dookoła jeziora, przeprawa kajakami, ruiny starego zamku krzyżackiego tak w skrócie wyglądać będzie Festiwal Runmageddonu w Ełku.

Już na początku maja, lubiany przez Polaków ekstremalny bieg z przeszkodami wyląduje na ełckiej plaży i co więcej w ełckich wodach. Wydarzenie w Ełku po czy w sobie ekstremalnej wyzwanie z aktywnym ł łą odpoczynkiem i świetną zabawą w miłym towarzystwie. Na ełckiej plaży spotkają osoby, który lubią spędzać wolny czas w niecodzienny sposób. Chętni którzy zdecydują się na start w jednej z 4 formuł Runmageddonu przeżyją prawdziwą przygodę. Staną przed zadaniem pokonania niebagatelnych przeszkód organizatora ulokowanych na plaży a niekiedy w wodzie. Ujarzmią żywioł jeziora pokonując je kajakiem. Będą przedostawać się czarnymi rurami wprost do wody, pokonując „Jelita”, skakać z pomostu do jeziora. Pokonają ścianę z opon oraz z łańcuchów. Kilkukrotnie zanurza się w wodzie, gdyż przepływać będą pod zacumowanym kajakiem i samochodowymi dętkami.

Pierwszy raz na trasie w Ełku stanie nowa wersja przeszkody Oponeo z tyrolką. Ciekawą potężną konstrukcją będzie 4-metrowy domek ustawiony z dwóch kratownic, po których uczestnicy będą się wspinać, a kibicie bedą mogli pod nią przechodzić i podziwić ich wysiłek.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto zapisze się poprzez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-elk-01-05-2019.

Dla dzieci 4-11 lat dostępna będzie trasa Runmageddon

Kids ( 1 km, 10 przeszkód), dla młodzieży 12-15 lat— Junior ( 2 km, 15 przeszkód ).

Dorośli i osoby po 16 z osobistą zgodą rodzica będą mogli pobiec w Runmageddon Intro – 3 km i 15 przeszkód oraz Rekrut 6 km i 30 przeszkód.

Dla osób po 18 roku życia przygotowane będzie wyzwanie pokonania formuły Classic – 12 km i 50 przeszkód oraz Hardcore 21 km i 70 przeszkód.

Do udziału w Runmageddonie będzie można zapisać się też na miejscu wydarzenia, w czasie jego trwania.

runmageddon.pl