Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na jedyny w swoim rodzaju koncert, który rzuci na kolana wszystkich fanów polskiego Hip-Hopu. Już w sobotę 9 lutego o godz. 19:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 staną fantastyczni muzycy młodego pokolenia! Wystąpią przed Państwem dwie formacje!

RAU to warszawski producent oraz raper, obecny na scenie muzycznej od roku 2000. Jego produkcje cechują się nowoczesnym i charakterystycznym brzmieniem wywołującym efekt typu “WOW” oraz “REPEAT”. Jego styl muzyczny jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji.

Flaszki i Szlugi, czyli FIS, zaserwują nam połączenie rapu z daleko wybiegającą elektroniką. Król Świata (jak to brzmi!) pisze i rapuje, Jordah robi muzykę. Bracia mają na koncie albumy: „Kopę lat”, „Fis or die”, „Chyba na pewno”, „Nareszcie” i „Opór” oraz dwie EP`ki.

Bilety w cenie 5 zł dostępne w Miejskim Domu Kultury – do każdego biletu dorzucamy kupon o wartości 20pln do wykorzystania w sklepach After-Shock Augustów lub Suwałki.

Serdecznie zapraszamy!

APK

– – –

miejsce koncertu – Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9.

cena biletu – 5 zł

sprzedaż i rezerwacje – Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59