Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich miłośników śpiewu, anielskich głosów i pięknych brzmień do udziału w warsztatach wokalnych towarzyszących czwartej edycji Soulwałki Gospel Workshop 17-19 maja 2019 r. Zapisy trwają do 30 kwietnia!

Trzydniowe warsztaty poprowadzi niekwestionowana, amerykańska gwiazda muzyki jazz & gospel – John Tillery wraz ze swoim chórem Living Sacrifice. Nie jest wymagana umiejętność czytania nut, ani doświadczenie. Wystarczy pasja do śpiewania i radość, jaką daje żywiołowa muzyka gospel. Tradycyjnie ukoronowaniem spotkań warsztatowych będzie koncert finałowy z udziałem gości specjalnych. W tym roku, na zaproszenie Johna Tillery & Living Sacrifice, Suwałki odwiedzą Robert E. Person, Allyn Johnson oraz Three Collectif Project. Bilety na koncerty „Noc Uwielbienia” (17.05) i „Galę Finałową” (19.05) wkrótce pojawią się w sprzedaży.

Zatem jeśli masz co najmniej trzynaście lat, a muzyka jest Twoja pasją, nie zwlekaj. Zostań jednym z wielu anielskich głosów IV Soulwałki Gospel Workshop. Szczegóły na www.soksuwalki.eu.

Zgłoszenia należy przesłać na adres sok@soksuwalki.eu. Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie SOK. Opłaty za udział w warsztatach można dokonać w kasie SOK lub online. Uwaga – liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji udziela Anna Szafranowska 87 563 85 32, anna.szafranowska@soksuwalki.eu.

Dlaczego warto, a nawet trzeba? Bo warsztaty to nie tylko nauka pieśni i ich interpretacji, ale także doskonalenie znajomości języka angielskiego, nowe przyjaźnie i możliwość przeżycia niezwykłej artystycznej przygody. To także, a może przede wszystkim, możliwość twórczego spotkania z niezwykłymi, charyzmatycznymi wykonawcami światowej sławy. To również możliwość wystąpienia na profesjonalnej scenie z wyjątkowymi muzykami.

Warszawy Gospel są organizowane są w ramach projektu „Dedal w ośrodku kultury – pomysł, projekt, realizacja, ekspresja artystyczna” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i budżetu Miasta Suwałki.

www.soksuwalki.eu