Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na prawdziwie rodzinną sobotę! Spotkajmy się, żegnając wakacje, na Międzypokoleniowym Pikniku Rodzinnym* w sobotę 31 sierpnia przy amfiteatrze nad Neckiem. Zaczynamy o 10:00 w parku praw natury i fizyki pokazami naukowymi, warsztatami, eksperymentami i konkursami, które przygotował dla nas Tetra Pak® w ramach Wielkiego Pikniku Ekologicznego Segregacja-Transformacja.

A już od 13:00 na wszystkie dzieci duże i małe czekać będzie moc rozbrykanych atrakcji: dmuchańce, popcorn, wata, cukrowa i malowanie twarzy.

Na koniec – koncert wypełniony brzmieniami oryginalnej muzyki romskiej, dopełniony barwnymi strojami i żywiołowym tańcem: o 17:00 na scenie amfiteatru Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów.

Na wszystkie atrakcje wstęp wolny!

To jeszcze nie koniec atrakcji – o 11:00 rozpocznie się także I Festiwal Smaków Food Trucków. Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania – inspirowane kuchnią i kulturą wielu krajów świata – przyrządzane będą na miejscu, tak by można było obserwować cały proces przygotowywania. Smacznie zjeść będzie można także w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Wszelkie szczegóły na plakatach

Serdecznie zapraszamy

APK

*impreza zrealizowana ze środków Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego