Najlepsi sportowcy Augustowa nagrodzeni!

By / 1 miesiąc temu / Sport / Brak komentarzy

W czwartek, 14 marca 2019 r., podczas sesji Rady Miejskiej Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk wręczył nagrody i stypendia zawodnikom i trenerom augustowskich klubów sportowych, którzy osiągają wybitne sukcesy i znakomite wyniki sportowe na arenach w kraju i za granicą.

Stypendia i nagrody przyznawane są za wynik sportowy osiągnięty w jednej z poniższych grup indywidualnych dyscyplin sportowych:

  • I grupa – dyscypliny objęte programem Igrzysk Olimpijskich, Igrzysk Paraolimpijskich
  • II grupa – dyscypliny sportowe: narciarstwo wodne, karate kyokushin, szachy, wakeboard.

Za znakomite wyniki sportowe osiągnięte w 2018 r. uhonorowani zostali:

  1. Stypendia za osiągnięte wyniki sportowe w roku 2018
Lp. Nazwisko i imię Klub Dyscyplina Osiągnięcie
1 Baranowski Daniel UKS Technik Augustów lekkoatletyka III miejsce Mistrzostwa Polski
2 Barszczewski Łukasz AKS SPARTA kajakarstwo klasyczne II  miejsce Mistrzostwa Polski
3 Borysewicz Kamil AKS SPARTA narciarstwo wodne II miejsce Mistrzostwa Świata
4 Domaszewski Igor AKS SPARTA narciarstwo wodne II miejsce Mistrzostwa Polski
5 Dzieniszewska-Kierkla Edyta AKS SPARTA kajakarstwo klasyczne I miejsce Mistrzostwa Polski
6 Kisiel Dominik UKS MOS Augustów narciarstwo wodne III miejsce Mistrzostwa Polski
7 Ułanowicz Kacper UKS MOS Augustów narciarstwo wodne II miejsce Mistrzostwa Polski
8 Walulik Mikołaj AKS SPARTA kajakarstwo klasyczne II  miejsce Mistrzostwa Polski
9 Wysocki Adam AKS SPARTA kajakarstwo klasyczne III  miejsce Mistrzostwa Polski
10 Zawadzki Konrad UKS MOS Augustów narciarstwo wodne I miejsce Mistrzostwa Europy
  1. Nagrody za osiągnięte wyniki sportowe w roku 2018 – zawodnicy
Lp. Nazwisko i imię Klub Dyscyplina Osiągnięcie
1 Baranowski Daniel UKS Technik Augustów lekkoatletyka III miejsce Mistrzostwa Polski
2 Barszczewski Łukasz AKS SPARTA kajakarstwo klasyczne II  miejsce Mistrzostwa Polski
3 Borysewicz Kamil AKS SPARTA narciarstwo wodne II miejsce Mistrzostwa Świata
4 Dzieniszewska-Kierkla Edyta AKS SPARTA kajakarstwo klasyczne I miejsce Mistrzostwa Polski
5 Kisiel Dominik UKS MOS Augustów narciarstwo wodne III miejsce Mistrzostwa Polski
6 Ułanowicz Kacper UKS MOS Augustów narciarstwo wodne II miejsce Mistrzostwa Polski
7 Walulik Mikołaj AKS SPARTA kajakarstwo klasyczne II  miejsce Mistrzostwa Polski
8 Wysocki Adam AKS SPARTA kajakarstwo klasyczne III  miejsce Mistrzostwa Polski
9 Zawadzki Konrad UKS MOS Augustów narciarstwo wodne I miejsce Mistrzostwa Europy
  1. Nagrody za osiągnięte wyniki sportowe w roku 2018 – trenerzy
Lp. Nazwisko i imię Klub Dyscyplina Osiągnięcie
1 Grąbczewski Jerzy AKS SPARTA kajakarstwo klasyczne I miejsce Mistrzostwa Polski
2 Jeruć Rafał UKS MOS Augustów narciarstwo wodne I miejsce Mistrzostwa Europy
3 Krzywińsk Maciej Piotr AKS SPARTA narciarstwo wodne II miejsce Mistrzostwa Świata
4 Sowól Bogusław UKS Technik Augustów lekkoatletyka III miejsce Mistrzostwa Polski
5 Wysocki Adam AKS SPARTA kajakarstwo klasyczne II  miejsce Mistrzostwa Polski

Serdecznie gratulujemy i życzymy naszym wybitnym sportowcom i trenerom dalszych sukcesów!

UM Augustów

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany

Znajdź nas na Facebook

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Google Map

Promocja