Rejs integracyjny z okazji Światowego Dnia Świadomości o Stwardnieniu Rozsianym

29. maja obchodzony był Światowy Dzień Świadomości o Stwardnieniu Rozsianym. Członkowie Augustowskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „ASON”, którego członkami są m.in. osoby dotknięte SM, zorganizowali z tej okazji rejs integracyjny katamaranem.

Czterogodzinny rejs z portu w Augustowie do śluzy Swoboda na Kanale Augustowskim, był dobrą okazją do podzielenia się swoimi radościami, smutkami i doświadczeniami wypływającymi z codziennego życia z tą chorobą. W rejsie uczestniczyli członkowie „ASON” nie tylko z Augustowa. W jego szeregach są również osoby z Filipowa i Giżycka. Trasa rejsu wiodąca przez malownicze akweny wodne, wiosenne słońce i sympatyczna atmosfera panująca na katamaranie sprawiły, że wszyscy uczestnicy tego wydarzenia powrócili z rejsu w radosnych nastrojach.

Augustowskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „ASON” ma swoją siedzibę w Augustowie przy ul. Hoża 2B. Osoby zainteresowane działalnością Stowarzyszenia mogę uzyskać informacje na ten temat podczas dyżurów w każdy 3. poniedziałek miesiąca (13.00 – 15:00), telefonicznie pod numerem: 504 856 890 lub mailowo pisząc na adres: ason@ason-augustow.pl

Dziękujemy Firmie Hiliday Boat – Panom Tadkowi i Kostkowi szczególnie – , za świetne zorganizowanie trasy rejsu i okazaną nam życzliwość podczas jego trwania.

(i)

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany