W sobotę, 21. grudnia 2019 r. w Augustowie odbył się Turniej Mini Siatkówki Dwójek i Trójek Chłopców.

W turnieju brało udział 25 zespołów, 12 „Dwójek” i 13 „Trójek”. Młodzi siatkarze reprezentowali miasta: Białystok, Białowieżę, Mońki i Augustów. Zawody odbywały się w sali sportowej SP3 przy ulicy Mickiewicza.

Turniej był jednym z punktów szerszego wydarzenia pod wspólną nazwą SIATKARSKA GWIAZDKA W AUGUSTOWIE, zorganizowanego przez UKS CENTRUM Augustów przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Oficjalne zakończenie tego wydarzenia odbyło się o godz. 15.00. Nagrody zawodnikom wręczał m.in. Paweł Wnukowski, w imieniu marszałka województwa i Filip Jerzy Chodkiewicz, w imieniu burmistrza miasta.

Siatkarską Gwiazdkę w Augustowie rozpoczęli Kadeci, którzy swoje mecze rozgrywali w hali sportowej SP4 przy ulicy M. Konopnickiej. W tym samym miejscu odbyło się ostatnie siatkarskie wydarzenie dnia tj., mecz 2.Ligi Siatkówki pomiędzy UKS Centrum Augustów – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski. Augustowska drużyna wygrała to spotkanie 3:2.

Pod tekstem zamieszczamy fotorelację z zakończenia Turnieju Mini Siatkówki Dwójek i Trójek Chłopców i wręczenia nagród. Dołączona jest do niej rozmowa z prezesem UKS Centrum Augustów, Tomaszem Wiszyńskim.

|Bart / www.augustow.org

KLASYFIKACJA W KATEGORII DWÓJEK:

 1. BAS I BIAŁYSTK
 2. BAS II BIAŁYSTOK
 3. OLIMPIJCZYK BIAŁOWIEŻA I
 4. MUKS BIAŁYSTOK I
 5. OLIMPIK MOŃKI II
 6. MUKS BIAŁYSTOK II
 7. MUKS BIAŁYSTOK III
 8. CENTRUM AUGUSTÓW I
 9. OLIMPIK MOŃKI III
 10. OLIMPIK MOŃKI I
 11. BIAŁOWIEŻA II
 12. UKS CENTRUM AUGUSTÓW II

KLASYFIKACJA W KATEGORII TRÓJEK:

 1. MUKS I BIAŁYSTOK
 2. MUKS II BIAŁYSTOK
 3. UKS CENTRUM I AUGUSTÓW
 4. UKS CENTRUM II AUGUSTÓW
 5. BAS I BIAŁYSTK
 6. OLIMPIJCZYK I BIAŁOWIEŻA
 7. OLIMPIJCZYK II BIAŁOWIEŻA
 8. OLIMPIK II MOŃKI
 9. UKS CENTRUM III AUGUSTÓW
 10. OLIMPIK I MOŃKI