Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta najlepsi w Polsce w swoim roczniku!

Autor / 2 lata temu / Sport / Komentarze

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie po zwycięstwie w Finale Wojewódzkim awansowali do Finału Krajowego Mistrzostw Polski w Drużynowo Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców Szkolnego Związku Sportowego, który odbył się 26.04.2019 r. w Sochaczewie-Kamion.

Do Kamiona przybyło ośmiuset najlepszych biegaczy z całej Polski. Drużyna chłopców SP2 rocznik 2004 w składzie: Michał Wyszyński, Adam Salik, Igor Wojtulewicz,  Łukasz Sołtys, Krzysztof Kotarski, Szymon Ostrowski, Michał Dyczewski rywalizowała na bardzo trudnych trasach przełajowych im. Roberta Lewandowskiego w Kamionie w gminie Sochaczew, na których najlepszy polski piłkarz w czasach szkolnych zdobywał laury i tytuły.

Wspaniali lekkoatleci z „Dwójki” uzyskali największą ilość punktów dzięki czemu okazali się najlepsi w Polsce w swoim roczniku w drużynie. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest nauczyciel WF SP 2 w Augustowie Tomasz Kamiński.

Wyjazd i możliwość rywalizacji na najwyższym ogólnopolskim poziomie była możliwa dzięki wsparciu i dofinansowaniu dyrekcji SP 2 oraz władzom miejskim Augustowa.

Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi za osiągnięcie tak wielkiego sukcesu!

urzad.augustow.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *