Uliczny Go Teatr /10-12.08.2019 r.

10 sierpnia startuje III edycja Augustowskiego Ulicznego Go Teatru. Na trzech scenach plenerowych wystąpi dziewięć teatrów z całej Polski i z zagranicy.

W sobotę, 10 sierpnia o godz. 12.00 na Błoniach nad Nettą rozpoczną się warsztaty cyrkowe dla dzieci, a o godz. 17.00 będzie można obejrzeć spektakl „Tobi show”. O godz. 20.30 scena przeniesie się na Rynek Zygmunta Augusta na uroczyste otwarcie wydarzenia. O godz. 21.00 na Rynku zagości Lwowski Teatr „Woskresinnia” ze spektaklem „Wiśniowy sad”.

Kolejne dni zapowiadają się równie ciekawie, a na widzów będzie czekać wiele atrakcji, ciekawych scenografii i barwnych strojów oraz efektów specjalnych. Na zakończenie tegorocznej edycji wystąpi Teatr Akt z przedstawieniem „Poza czasem” – godz. 20.30.

Przez dwa dni po każdym spektaklu na scenie na Rynku Zygmunta Augusta, i w parku przy Starej Poczcie wolontariusze będą stawiać pieczątki. Za minimum 10 zebranych pieczątek będzie można wziąć udział w losowaniu nagród po ostatnim spektaklu.

Szczegółowy program dostępny na stronie Ulicznego Go Teatru – http://goteatr.pl/

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Burmistrz Miasta Augustowa. Patronat medialny objęły media – TVP3 Białystok, Polskie Radio Białystok, Augustowski Przegląd Powiatowy oraz Dziennik Powiatowy oraz serwis Augustów24.pl. Impreza współfinansowana ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz Urzędu Miasta Augustowa.

urzad.augustow.pl

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany