„Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie…”

Słowo Ciałem się stało… Niechże w Boże Narodzenie każde szlachetne uczucie ludzkie, każde drgnienie woli, każda myśl zamienia się w błogosławione czyny, które mają w miłość obrócić całe nasze życie w ojczystej ziemi. Tej odmiany radosnej, we wszystkich sercach, w każdej rodzinie, w całej Polsce, życzy Wam – przy opłatku wigilijnym – Wasz brat i pasterz: „Nie bójcie się, bo oto opowiadam Wam wesele wielkie, które będzie wszystkiemu ludowi, bo się Wam dziś narodził Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan” (Łk 2,11). Kard. St. Wyszyński 1956 r.

Wszystkim naszym Dobrodziejom i Przyjaciołom życzymy na czas Bożego Narodzenia i na Nowy 2020 Rok, niech Pan Jezus obficie obdarza swoim pokojem i miłosierdziem bez granic, a Matka Boża Niepokalana ma w swojej opiece.

|FUNDACJI WIGRY PRO


Narodzenie Twoje, Chryste Boże nasz, dało światu mądrość, dzięki której ci, co gwiazdom służyli,

przez gwiazdę zostali pouczeni jak należy się kłaniać Tobie, Słońcu Prawdy

i Ciebie poznawać z perspektywy Wschodu,

Panie chwała Tobie.

Z szacunkiem i chrześcijańską miłością
o. Mariusz Jefimow


Podnieś rączkę, Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą. W dobrych radach, w dobrym, bycie, wspieraj jej siłę Swą Siłą. Dom nasz i majętność całą i wszystkie wioski z miastami”

Niech wiara, nadzieja i miłość — wspaniałe dary, którymi obdarowuje nas Boża Dziecina, dają nam siłę do pokonywania trudności i odwagę do bycia wytrwałymi budowniczymi cywilizacji miłości, której tak bardzo potrzebuje współczesny świat.

Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego i pięknego wykorzystania Bożych darów w Nowym Roku 2020

życzy

Proboszcz Par. Najśw. Serca Jezusowego w Augustowie

Ks. kan. mgr Wojciech Jabłoński

Boże Narodzenie 2019


Moc gorących życzeń zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia, radości i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku wraz z serdecznymi podziękowaniami za dotychczasową współpracę

Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie

mgr Kazimierz Kożuchowski


W blasku Betlejemskiego Żłóbka życzymy,aby Święta Bożego Narodzenia były przepełnione ciepłem, radością oraz refleksją nad czasem minionym i planami na przyszłość. W tych wyjątkowych dniach przekazujemy życzenia spokoju, zadowolenia, wiary i niegasnącej nadziei.

Niech ten szczególny okres świąteczny będzie źródłem pogody ducha i dobrej energii,

a Nowy 2020 Rok stanie się czasem spełnionych marzeń i sukcesów w realizacji podjętych wyzwań

Andrzej Mursztyn Przewodniczący Rady Powiatu

Dariusz Jan Szkiłądź Wicestarosta Augustowski

Jarosław Szlaszyński Starosta Augustowski


Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów, zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku

życzą Zarząd oraz pracownicy „Społem” Augustowskiej Spółdzielni Spożywców


Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnego ciepła oraz spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzą

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Pracownicy, Rada Rodziców i Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie


Wesołych, rodzinnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym 2020 roku.

Życzy Zarząd AKS „SPARTA”.


Wszelkiej pomyślności i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia życzą

Jolanta i Bogusław Sowól


Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia, aby magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniosła spokój i radość.

Niech każda chwila w rodzinnym gronie żyła własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Państwa pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt życzy

Dyrektor Grzegorz Augusewicz ze Społecznością Augustowskiego Centrum Edukacyjnego.


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim naszym partnerom, przyjaciołom, klientom i współpracownikom, wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, pogody ducha i suto zastawionych stołów.

Prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Integracja” oraz Handlowo Usługowej Spółdzielni Socjalnej „FamaCo”

Tadeusz Jaworski


Nastrojowych i radosnych Świąt 'Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku 2020 życzy

Grupa Rekonstrukcyjna 5-tej Kresowej Dywizji Piechoty w Chicago


Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy 2020 Rok niósł za sobą szczęście i pomyślność

życzą

Dyrektor i pracownicy Augustowskich Placówek Kultury


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pomyślności oraz radosnych dni wypełnionych ciepłem rodzinnego ogniska.

Niech ten świąteczny czas upłynie w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości, a nadchodzący Nowy Rok 2020 obfituje w sukcesy i doda odwagi do realizacji nowych pomysłów i wyzwań.

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Augustowie, Alicja Dobrowolska

Burmistrz, Mirosław Karolczuk


Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ NADCHODZĄCEGO NOWEGO ROKU ŻYCZYMY NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ SIŁY ORAZ MOCNEGO CHARAKTERU. KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE ŻADNA PRZESZKODA WŻYCIU NIE BĘDZIE STRASZNA. NIECH ROK 2020 OBFITUJE W EKSTREMALNE WYZWANIA. KTÓRYCH POKONANIE PRZYNIESIE MNÓSTWO RADOŚCI, ZABAWY I BŁOTNEGO UŚMIECHU, A W KRYZYSOWYCH SYTUACJACH NIECH ZAWSZE ZNAJDĄ SIĘ POMOCNE DŁONIE GOTOWE DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA

ŻYCZYMY SPEŁNIENIA SPORTOWYCH I NIESPORTOWYCH MARZEŃ, RODZINNEJ ATMOSFERY W IŚCIE RUNMAGEDDONOWYM STYLU I WIARY WE WŁASNE MOŻLIWOŚCI!

EKIPA RUNMACEDDONU


RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2020 życzy zespół

S&H CONSULTING

Maciej Huculak i Anna Stankiewicz


Niech ten czas świąteczny odpocząć pozwoli od stresu, gonitwy i lęku o jutro, przy rodzinnym stole cieszmy się do woli, a dobre wspomnienia troskom nosa utrą.

Niech nam w Nowym Roku władza nie przeszkadza, niech mimo podwyżek na wypłaty starcza, niech miesięczny bilans zawsze nam się zgadza życzy Wam

Warszawska Izba Gospodarcza.


Niech to będą najpiękniejsze święta, czas spełniających się marzeń, czas dla bliskich. Chwile, gdy z uśmiechem na twarzy i radością w sercu, tak po prostu – mamy czas.

Tego Wam dziś gorąco życzymy,

a z okazji nowego, 2020 roku wielu zawodowych sukcesów, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

STOWARZYSZENIE POLSKICH MEDIÓW


Życzenia kierowane na adres naszej redakcji, będą sukcesywnie dodawane w tym miejscu. Kolejność według wpływających życzeń.

[ngg src=”galleries” ids=”58″ display=”basic_thumbnail”]