Wydarzenia w Ełckim Centrum Kultury /21.12.2019 – 04.01.2020/

26 Koncert Świąteczny

Pomysł świątecznego koncertowania narodził się ćwierć wieku temu w głowie i sercu Ewy Awramik. Zaraziła nim i zaraża do tej pory wielu muzyków, między innymi na stałe już Marcina Pyciaka – niezastąpionego kompozytora, autora tekstów i aranżacji.

Ewa Awramik i Marcin Pyciak wraz z przyjaciółmi zapraszają na wspaniałe święta, wypełnione polskimi kolędami. Ich charyzmatyczne osobowości i niezwykłe wokale stworzą ciepłą i rodzinną atmosferę, która jest dla nas tak ważna w tym okresie! Jak co roku w repertuarze pojawiają się stare kolędy, w rockowych odsłonach, ale posłuchać będzie można również nowych kompozycji.

WYSTĄPIĄ:

Ewa Awramik, Patrycja Januszkiewicz, Milena Worm, Basia Grzesiuk, Izabela Aniszczyk, Magdalena Sulińska, Marcin Pyciak, Wojtek Wrona, Paweł Głowicki, Gabriel Antoniak, Kacper Kasprzak Gościnnie: Klaudia Mużyło, Dominika Krassowska

Tegoroczna edycja koncertów pod tytułem: Gdy niebo spadło na ziemię, odbędzie się w dniach: PREMIERA: 21.12.2019 r. godz. 19:00 KONCERTY: 22,23,27,28.12.2019 r. godz. 19:00 KONCERT SZKOLNY: 20.12.2019 r. godz. 10:00, 12:00 Bilety do nabycia w kasie ECK oraz online

Wystawa z cyklu: WYJDŹ Z SZUFLADY

MALARSTWO

Anna Harasim

„Myślisz, że widzisz”

„Malarstwo dla mnie jest tym, czym dla większości ludzi mówienie. To forma, w której wyrażam się, mówię co czuję i myślę. Mój świat to świat obrazów, a nie słów. Chcesz mnie poznać, to zamknij swój umysł i pozwól sobie na przeżywanie tego, co ujrzysz na moich olejach, a może uda Ci się zobaczyć świat moimi oczami. Liczą się tylko uczucia, emocje i obrazy przez nie kreowane. Moje obrazy to mój wewnętrzny krzyk, chęć wypowiedzenia na głos tego co mam w sobie”.

04.01.2020 r.

Koncert Noworoczny

DOPO NOTTE / RECITAL KACPRA SZELĄŻEK

Sala Widowiskowa Bilety dostępne w kasie ECK oraz online.

Zapraszamy do rozpoczęcia roku 2020 w niebagatelny sposób! Przygotowaliśmy dla Państwa Koncert Noworoczny „Dopo Notte” w wykonaniu Polskiej Opery Królewskiej z udziałem kontratenora Kacpra Szelążka – jednego z najbardziej utalentowanych polskich kontratenorów młodego pokolenia. Podczas koncertu ten znakomity solista wykona przepiękne arie z wielu oper Georga Friedricha Haendla. Towarzyszyć mu będzie zespół instrumentów dawnych Capella Regia Polona, prowadzony przez Krzysztofa Garstkę.

Pomiędzy ariami zabrzmią również dzieła instrumentalne Haendla – wśród nich wybrane fragmenty ze słynnych koncertów z op. 6.

|ECK

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany