Ferie to świetny moment na rozwijanie pasji do sportów zimowych. Jazda na łyżwach, sankach to rewelacyjny pomysł na spędzenie ferii, zadbanie o zdrowy i aktywny wypoczynek oraz okazja do spróbowania czegoś nowego. To czas radości, beztroskich zabaw i odpoczynku od obowiązków szkolnych.

W dniach 21.01.- 01.02.2019 roku, 30 dzieci ze Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci „Przystań” brało udział w projekcie dofinansowanym przez Urząd Miasta w Augustowie. Dzięki projektowi i wsparciu finansowemu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Augustowie nasi podopieczni mogli aktywnie spędzić czas zimowy. Dzieci miały zapewnione całodzienne wyżywienie oraz liczne atrakcje : wyjście na lodowisko, kręgielnię, bajkę pt. ,,Ralph i demolka 2’’. Nasi podopieczni brali udział w pełnych atrakcji zajęciach organizowanych w ramach projektu, prowadzonych przez wychowawców i wolontariuszy. Odbyły się zajęcia sportowe, profilaktyczne, kulinarne, plastyczno- techniczne. Warunki atmosferyczne były wyśmienite, dlatego też wyjścia na sanki, budowle ze śniegu oraz bitwy na śnieżki stały się codziennym rytuałem.

Serdecznie dziękujemy Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Augustowie za wsparcie finansowe naszego projektu. Dzięki Wam nasi podopieczni spędzili szczęśliwe i radosne chwile.

Społeczna Organizacja Przyjaciół Dzieci ,,Przystań’’
w Augustowie mieści się przy ulicy Tytoniowej 5. Jest organizacją pozarządową istniejącą od 1992 roku. Nasze przedsięwzięcia uzależnione są od ofiarodawców, ponieważ działalność prowadzonej przez nas organizacji opiera się przede wszystkim na datkach ludzi dobrej woli. Ciągle próbujemy pozyskiwać nowych sponsorów by móc dalej funkcjonować i pomagać dzieciom i ich rodzinom. Działamy prężnie i z pasją.

-Społeczna Organizacja Przyjaciół Dzieci ,,Przystań’’-