Przyjęcia weselne, komunie, stypy oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe możecie łatwiej przygotować korzystając z naszej pomocy. Ośrodek „August” nad Kanałem Bystrym w Augustowie, wesprze Was w tych ważnych dla każdego okresach życia. Zlecając nam przygotowanie Waszego wydarzenia, zyskujecie więcej cennego czasu na wspólną zabawę lub korzystanie z możliwości przebywania z rodzinami i przyjaciółmi.

Przyjęcie weselne

Przyjęcia weselne zasługują na niepowtarzalną oprawę. Podziel się z nami marzeniem o swoim przyjęciu, a my zrealizujemy je dla Ciebie!

Zapewniamy profesjonalną obsługę, która zadba o każdy szczegół przyjęcia odbywającego się w jednej z naszych sal bankietowych.

Menu przygotowane specjalnie na tę okazję przez Szefa Kuchni zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia.

Gościom weselnym oferujemy odpoczynek w komfortowych pokojach oraz możliwość korzystania z uroków pięknego otoczenia.

W naszym Ośrodku  zorganizują Państwo wesele marzeń. Służymy pomocą w kwestii wyboru menu, wystroju, kolorów, kwiatów i muzyki.

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu Państwa dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w rodzinnym gronie. Organizując przyjęcie komunijne w naszym Ośrodku  mogą Państwo być pewni, że zarówno Państwa dziecko jak i goście będą długo oraz miło wspominać tę uroczystość.

Stypy

Uczta pogrzebowa, inaczej stypa lub konsolacja, jest rodzinnym spotkaniem po pogrzebie. W trakcie stypy rodzina i najbliższe osoby spożywają wspólny posiłek oraz wspominają zmarłego.

Strata bliskiej osoby to ogromny ból i żal. W tym smutnym czasie trudno jest myśleć o organizacji konsolacji, dlatego też przygotowanie tej uroczystości warto powierzyć profesjonalnemu zespołowi naszej restauracji.

Stypy i konsolacje w Ośrodku August to pewność, że całość spotkania będzie dopracowana w najmniejszym szczególe. Przygotujemy dla Państwa doskonale dobrane menu, zapewnimy wyjątkową atmosferę i profesjonalną obsługę. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w organizacji przyjęcia a Państwo będziecie mogli spokojnie w nim uczestniczyć, znajdując ukojenie wśród najbliższych.

Imprezy okolicznościowe w

Spotkania z rodziną i przyjaciółmi mają ogromne znaczenie w życiu każdej osoby, dlatego warto celebrować wszystkie sprzyjające temu okazje.
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę organizacji urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic, większych i mniejszych bali, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich Gości.

JESTEŚMY DO WASZEJ DYSPOZYCJI.

Skontaktuj się nami i sprawdź naszą ofertę. Można to zrobić za pomocą poczty elektronicznej pisząc na adres: recepcja@august-osrodek.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu: + 48 87 643 23 77, 694 950 507. Naszą ofertę można obejrzeć na stronie Ośrodka TUTAJ >>>

Zapraszamy 🙂