Uwaga, uwaga! Hit dnia, tygodnia, miesiąca, roku!

Nasz uczeń – tegoroczny maturzysta – Adrian Strawiński – wziął udział w ogólnopolskim turnieju Grarantanna Cup ogłoszonym przez Ministerstwo Cyfryzacji. Był to turniej dla uczniów, w którym reprezentowali swoją szkołę. Najlepsi zawodnicy mogli wygrać dla swojej szkoły pracownię multimedialną ufundowaną przez OSE NASK o wartości 50.000zł. W sumie do wygrania było osiem takich pracowni.

No i stało się! Adrian wygrał dla nas tę pracownię multimedialną, a dla siebie Fotel Gamingowy AK Racing Masters oraz Sony Play Station Dual Shock 4.
W związku z tym, że wartość nagrody dla ucznia wydaje się niewspółmierna do nagrody dla szkoły, cały Zarząd Powiatu w Augustowie zdecydował o przyznaniu uczniowi dodatkowej nagrody – 2 000zł.

W dniu dzisiejszym, podczas uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego Maturzystów odbyło się oficjalne przekazanie nagrody przez Pana Starostę Augustowskiego – Jarosława Szlaszyńskiego.

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących serdecznie gratuluje Adrianowi wspaniałego wyniku w konkursie i z całego serca dziękuje Zarządowi Powiatu w Augustowie za docenienie ucznia i przyznanie Mu dodatkowej nagrody.

www.facebook.com/ZSOAugustow