AKCJA #ZOSTAŃWDOMU Z DOBROMISIEM. MAGDA KOLEJNĄ LAUREATKĄ

Poznaliśmy kolejnego laureata akcji informacyjno-edukacyjnej #zostańwdomu z Dobromisiem. Kolaż w wykonaniu Magdy, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie okazał się najlepszą z prac. Wczoraj, miś Dobromiś, w towarzystwie dzielnicowej z Komendy Powiatowej w Policji w Augustowie, odwiedził dziewczynkę składając jej gratulacje i przekazując nagrody.

zdjęcie: KPP Augustów

W minionym tygodniu, uczestnicy akcji #zostańwdomu z Dobromisiem, nadesłali do nas wiele fantastycznych prac. Wśród nich, na uwagę zasługuje duża ilość prac nadesłanych z Brańska. Fakt ten świadczy nie tylko o zainteresowaniu akcją, ale również o chęciach dzielenia się swoimi pomysłami z rówieśnikami.

W tej edycji, najlepszą pracę wykonała Magda, która jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie. Jej kolaż wyróżnił się oryginalnością wykonania i siłą przekazu. Wczoraj, Dobromiś i dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odwiedzili laureatkę w jej rodzinnym domu. Osobiście przekazali dziewczynce upominki i gratulowali jej zaangażowania oraz pomysłowości.

Liczymy, że w kolejnym tygodniu najmłodsi wykażą się równie dużym zangażowaniem. Przypominamy, że akcja #zostańwdomu z Dobromisiem skierowana jest do dzieci w wieku 5-9 lat. Co tydzień, w poniedziałkowe południe na stronie podlaskiej Policji zamieszczana jest bajka edukacyjna. Każdorazowo dotyczy innego aspektu bezpieczeństwa. Warunkiem uczestnictwa w inicjatywie jest wykonanie pracy plastycznej, sfotografowanie jej, a następnie przesłanie zdjęcia na adres email: profilaktyka.wprew.kwp@bk.policja.gov.pl.

http://www.augustow.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/120/120-171086.mp4

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany