Najbliższy czwartek, 29 października, otworzy przed mieszkańcami Augustowa dostęp do zupełnie nowej jakości zakupów sprzętu RTV i AGD. Od godziny 9:00, w nowo otwartym salonie NEONET, zlokalizowanym przy ul. Ziemiańskiej 1, przy zachowaniu maksymalnych środków bezpieczeństwa, klienci będą mogli kupić produkty objęte atrakcyjnymi promocjami. Elektromarket wychodzi również naprzeciw zwolennikom zakupów online – już teraz produkty można zamówić przez internet, z dostawą do domu.

zdjęcie ilustracyjne

Sklep NEONET w Augustowie to pierwszy salon sieci w tym mieście. Dotychczas augustowianie zainteresowani zakupami elektroniki użytkowej musieli odwiedzać Ełk, Olecko lub Suwałki. Salon przy ulicy Ziemiańskiej 1 zapewni klientom możliwość dokonania zakupów w komfortowych warunkach – sklep jest w całości klimatyzowany, a w jego sąsiedztwie znajduje się przestronny parking. Dogodna jest również lokalizacja – tuż przy drodze krajowej nr 16. Wielkie otwarcie potrwa od czwartku do soboty.

NEONET umożliwia także mieszkańcom Augustowa zakupy online z błyskawicznym dowozem do domu. To opcja, która przypadnie do gustu szczególnie wszystkim tym, którzy chcą uniknąć wizyty w sklepie, na miejscu. Warto podkreślić, że e-zakupy na neonet.pl zostały ostatnio docenione przez samych konsumentów ze względu na bezpieczną, szybką i profesjonalną obsługę, a sieć otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Zaufany sklep 2020”, przyznane przez serwis Ceneo.pl.

–  Wraz z otwarciem salonu NEONET w Augustowie, zapewnimy naszym klientom w pełni bezpieczne i komfortowe zakupy. Na terenie sklepu będzie mogło jednocześnie przebywać do 25 osób, a każdy odwiedzający będzie musiał zdezynfekować dłonie przy użyciu płynu dostępnego przy wejściu. Obowiązkowe jest również noszenie maseczek, które zapominalskim będziemy rozdawać przed wizytą w salonie. Przygotowane zostały także specjalne strefy dla klientów oczekujących w kolejce, tak aby zachować dystans społeczny. Dla tych, którzy wolą zostać w domu, oferujemy wygodną alternatywę, czyli zakupy online za pośrednictwem strony www.neonet.pl. Zakupiony w sieci produkt można odebrać w sklepie bądź wybrać opcję z dostawą do domu i montażem – mówi Hubert Ścisło, Dyrektor Regionu NEONET.

Sieć apeluje, by w czasie wizyty w sklepie klienci pamiętali o zachowaniu minimum 1,5 metra odległości od innych oraz w miarę możliwości, wybierali płatności bezgotówkowe.

(i)

 *Materiał sponsorowany