AUGUSTOWSCY POLICJANCI ZWYCIĘZCAMI PUCHARU STAROSTY

Autor / 1 rok temu / SPORT / Komentarze

W Augustowie został rozegrany XVII Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Pierwsze miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

zdjęcia: KPP Augustów

Dzisiaj (11.09.), na boisku „Orlik” przy ulicy Tytoniowej został rozegrany XVII Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Organizatorem tegorocznych rozgrywek byli funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie. Tradycyjnie w zawodach wzięło udział pięć drużyn. W turnieju rywalizowali ze sobą zawodnicy z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Placówki Straży Granicznej w Augustowie oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie.

Po zaciętej sportowej walce pierwsze miejsce zdobyli augustowscy policjanci. Drugie miejsce należało do reprezentacji Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie, natomiast trzecie do Strażników Granicznych z Lipska. Oprócz zwycięskiego pucharu w ręce jednego z policjantów trafiła także statuetka najlepszego bramkarza turnieju.

augustow.policja.gov.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content