Augustowski Dyskusyjny Klub Filmowy KINOCHŁON serdecznie zaprasza na ostatni seans w te wakacje. Przygotowaliśmy Państwu film, w którym – jak obiecuje krytyka – wszystko zostało dopracowane i dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.

W poniedziałek 24 sierpnia o godz. 19:00 zaserwujemy obraz „Babyteeth” w reżyserii Shannon Murphy. Na ekranie będzie można zobaczyć historię chorej Milli, która poznaje „gościa z problemami”, Mosesa. Dziewczyna szybko zakochuje się w chłopaku, ale on nie do końca odwzajemnia to uczucie, jednak chętnie spotyka się z nastolatką trochę dlatego, że ta ma łatwy dostęp do leków na receptę, bo jej ojciec jest psychiatrą.

Nie znajdziecie tu scen rozgrywających się w szpitalach i gabinetach lekarskich, nie ma tu szantażu emocjonalnego, fetyszyzowania choroby i cierpienia. To obraz życia rodziny, w której towarem pierwszej potrzeby jest czas. A tego ciągle ubywa…

Film przedyskutuje z nami Mateusz Demski – dziennikarz i krytyk filmowy. Publikuje m.in. w kwartalniku „Przekrój”, tygodniku „Przegląd”, czasopiśmie „Ekrany”, miesięczniku „Kino”, „Magazynie Filmowym” SFP, a także w portalach CzasKultury.pl, Interia.pl, Wirtualna Polska, Papaya.Rocks, Popmoderna, artPapier. W wolnych chwilach poszerza kolekcję gadżetów z „Gwiezdnych wojen”.

To będzie niezwykły wieczór – bądźcie z nami.

– – –

Cennik i rezerwacja biletów:

Bilet na pokaz: 15 zł

Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)

Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, ul. Nowomiejska 41,

tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.

Uwaga! Wszystkie rezerwacje wygasają na pół godziny przed pokazem.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl