Po godz. 18. dyżurny KPP w Augustowie otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na oznakowanym przejściu.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierowca jednego z pojazdów zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu, natomiast kierowca Toyoty jadący z naprzeciwka nie zatrzymał się i potrącił będącego już na przejściu mężczyznę.

Pieszy został zabrany do szpitala.
Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia.
Brak utrudnień w ruchu.
|KPP w Augustowie