MIAŁ PONAD 4 PROMILE, WJECHAŁ DO ROWU I ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ

Autor / 4 miesiące temu / Aktualności / Komentarze

Augustowski policjant będąc w czasie wolnym od służby wspólnie ze znajomym ujął nietrzeźwego kierowcę bmw. 33 latek był tak pijany, że wjechał do rowu i zasnął za kierownicą. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

W środę przed 17, na terenie gminy Augustów, policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, będąc na wolnym, wspólnie ze znajomym ujął nietrzeźwego kierowcę bmw. Okazało się, że 33 latek był tak pijany, że wjechał pojazdem do przydrożnego roweru, a następnie zasnął za kierownicą. O całym zdarzeniu funkcjonariusz powiadomił dyżurnego Policji, który na miejsce przysłał patrol drogówki.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący bmw miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że 33 latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony. Wczoraj, 33 latek usłyszał zarzut. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

|augustow.policja.gov.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *