Już 18 września 2020 roku o godzinie 20:00 w Klubie Iskra wystąpi legenda polskiej sceny punkrockowej! Drodzy Państwo, na zaproszenie Augustowskich Placówek Kultury po raz pierwszy w Augustowie zagra koncert… Moskwa!

Zespół Moskwa utworzony w 1983 r przez wokalistę i gitarzystę Pawła Gumolę od ponad 30 lat koncertuje na polskiej scenie muzycznej. Grupa zadebiutowała na festiwalu w Jarocinie w 1984 roku. Pierwsza płyta zespołu ukazuje się w 1989 roku pod nazwa „Moskwa”, i znika z półek sklepowych w ciągu tygodnia. Tak rozpoczyna się historia jednej z najbardziej charakterystycznych i kultowych kapel punkowych w Polsce.

Historia pisana anarchią, piachem i kurzem z Jarocina, kasetami nagrywanymi na Kasprzaku. Historia członków kapeli, płyt, wzlotów i mniej dobrych momentów.

Już 18 września ta kapela, która pomimo lat nie zestarzała się muzycznie wcale, niczym tank wjeżdża do Augustowa, by pokazać czym jest prawdziwy punkrock.

Zapraszamy!

APK

– – –

Bilety: 35 zł

Sprzedaż i rezerwacje: Miejski Dom Kultury, ul. Nowomiejska 41, tel. 87 643 36 59

WAŻNE:

Organizator zastrzega sobie przełożenie koncertu na inny termin w przypadku zaostrzenia sytuacji epidemiologicznej w regionie.

Ilość miejsc ograniczona.

Wejście do klubu w maseczce ochronnej.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl