APK – Muzeum Ziemi Augustowskiej serdecznie zaprasza na rodzinne spotkanie z historią, czyli Piknik rodzinny – Historia w plenerze, połączony z wystawą plenerową fotografii ze zbiorów muzealnych.

W czwartek 23 lipca w godzinach 14:00 – 19:00 na terenie wokół Dworku Prądzyńskiego (MZA Dział Historii Kanału Augustowskiego, ul. 29 Listopada 5a) będzie czekać na Państwa całe mnóstwo atrakcji! Od 14:00 gry i zabawy z nagrodami dla dzieci, a od 17:00 konkurs na rozpoznanie zdjęć na fotografii, w którym także będzie można wygrać nagrody. Przez cały czas trwania pikniku będzie można bezpłatnie podziwiać plenerową wystawę fotografii pt. „Pantha Rei – Wszystko Płynie”, składającej się z niepublikowanych zdjęć z lat 70, dotyczących miejsc związanych z Kanałem Augustowskim oraz plenerową wystawę zabytków z muzealnej szafy.

Zwiedzanie wystaw bezpłatne, a w zajęciach dla dzieci uczestnictwo płatne – 5 zł / dziecko (opiekunowie są zwolnieni z opłat), obowiązują zapisy pod numerem tel. 87 643 27 54 lub w siedzibie Muzeum Ziemi Augustowskiej przy ul. Hożej 7, tam także uzyskacie Państwo szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy.

APK

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl