POLICJANCI INFORMUJĄ. UTRUDNIENIA W RUCHU

By / 1 miesiąc temu / Aktualności / 1 Comment

Szanowni Państwo z uwagi na utrudnienia w ruchu, na trasie Szypliszki-Suwałki, wynikające z przemieszczania się kilku kolumn pojazdów wolnobieżnych, suwalscy policjanci zalecają objazd samochodom osobowym z Szypliszk do Suwałk przez Becejly, Jeleniewo.

Prosimy o poinformowanie o utrudnieniach w ruchu mieszkańców.

|podlaska.policjaNa drogi w całym kraju znów wyjadą ciągniki.

Fot. Paweł Wądołowski

Największych utrudnień w Podlaskiem kierowcy mogą się spodziewać przed południem na trasie z Ełku do Białegostoku. Rolnicy wyjadą też na ulica Zambrowa czy Grajewa.

Jak zapowiadają – będą wyjeżdżać ze swoich miejscowości i kierować się do Białegostoku. Później zawrócą. Zapewniają, że nie będą blokować dróg, tylko powoli jechać oflagowanymi maszynami.

Związkowcy chcą odrzucenia zmian w ustawie – sporne zapisy dotyczą m.in. ograniczenia uboju rytualnego i zakazu hodowli zwierząt futerkowych.

| red: rbon

radio.bialystok.pl

Jeden komentarz

  • Aleksander21. Paź, 2020

    No nie. Kilka miesięcy wcześniej wybrali swojego ukochanego prezydenta a teraz jak do dupy i dla nich zaczęli się dobierać płacz? To dopiero początek. Przyzwyczajajcie się a nie ludziom zawracacie dupe. Do niego pod pałac a nie pracować tym co walczą o przetrwanie przeszkadzacie. Kto wam dupe chce złoić ludzie czy wasz rząd że mamy przez was cierpieć? Pislasie się obudziło!

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany