POLICJANCI ZLIKWIDOWALI DOMOWĄ BIMBROWNIĘ

Autor / 2 miesiące temu / Aktualności / 1 komentarz

Augustowscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, zlikwidowali nielegalną linię produkcyjną alkoholu. W wyniku podjętych działań mundurowi zabezpieczyli 57 litrów zacieru, 12 litrów gotowego nielegalnego alkoholu, a także urządzenie do jego produkcji. Za nielegalne wytwarzanie alkoholu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

zdjęcie: KPP w Augustowie

Augustowscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, w minioną środę wkroczyli na jedną z posesji w gminie Lipsk. Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam 58 latek wytwarza w mieszkaniu nielegalny alkohol. Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się.

W trakcie czynności, mundurowi na posesji zabezpieczyli kompletną linię służącą do produkcji alkoholu domowym sposobem, 57 litrów zacieru, a także 12 litrów gotowego nielegalnego alkoholu. 58 latek w piątek usłyszał już zarzut. Za nielegalne wytwarzanie alkoholu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

|augustow.policja.gov.pl

One Comment

  • Smakosz24. Lis, 2020

    Ludzie starają się jak mogą , żeby wspomóc Państwo w tej nierównej walce z pandemią , a oni zamykają wytwórnię środka dezynfekującego !!! I jak tu żyć Panie , i jak tu żyć!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *