Pragniemy podziękować pracownikom i pracownicom systemu ochrony zdrowia za walkę z koronawirusem, przyłączając się do akcji Głosu Pomorza pn. JesteśMY z WAMI! Wszystkich którzy chcieliby w ten symboliczny sposób wyrazić własne podziękowania, zapraszamy do udziału w tej akcji!

|Bart / augustow.org

Akcja jest prosta – podziękowania udostępniamy i naklejamy na oknach mieszkań w całym kraju. Dołącz do akcji!

Jako uczestnicy i uczestniczki tej akcji deklarujemy też, że będziemy zachowywać się odpowiedzialnie, przestrzegać zasad bezpieczeństwa, dbać o siebie.

Podziękujmy razem wszystkim zaangażowanym w ochronę naszego zdrowia i życia!

Jak dołączyć do akcji?

  1. UDOSTĘPNIJ informację o akcji na swoich social mediach, niech Twoi znajomi dowiedzą się o tym, że możemy być razem i pokazać wsparcie i także nakleją plakat.
  2. POBIERZ PLAKAT. Zapisz zdjęcie lub PDF na swoim komputerze.
  3. WYDRUKUJ – jeśli masz dostęp do drukarki. Zrób kilka kopii, jeśli to możliwe.
  4. NARYSUJ. Twoje dziecko nudzi się w domu? Daj mu zadanie – niech narysuje własny plakat, albo odrysuje ze wzoru. Włącz najmłodszych do zabawy.
  5. POWIEŚ PLAKAT w oknie mieszkania, na klatce schodowej, na drzwiach.
  6. #ZOSTAŃWDOMU jeśli to możliwe. Chcemy zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Zostając w domu wspierasz medyków w swojej pracy.

|źródło informacji: https://gp24.pl/jestesmy-z-wami-dziekujemy-pracownikom-i-pracownicom-systemu-ochrony-zdrowia-za-walke-z-koronawirusem/ar/c14-14860333

KLIKNIJ W GRAFIKĘ I POBIERZ PLAKAT