„W AUGUSTOWIE SIĘ KRĘCIŁO” WRACA NA DUŻY EKRAN!

Premiera filmu „W Augustowie się kręciło”, która odbyła się podczas pierwszej edycji Miniprzeglądu Filmów Dokumentalnych „Wszystko w temacie”, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego DKF KINOCHŁON zdecydował się powtórzyć seans. Dodatkowy pokaz zaplanowaliśmy na poniedziałek 12 października o godz. 18:30 w augustowskim kinie Iskra.

Przypomnijmy, „W Augustowie się kręciło” to film dokumentalny zrealizowany przez przyjaciela DKF-u, Rafała Rowińskiego. Obraz to praca dyplomowa wykonana w Zakładzie Filmu i Mediów Uniwersytetu Gdańskiego.

Reżyser podjął się filmowego wyzwania, aby zebrać seriale, filmy, które na przestrzeni lat kręcone były w Augustowie i okolicach. Bohaterem obrazu są znane nam miejsca, gdzie nagrywane były poszczególne sceny. Miejsca, które dziś wyglądają często inaczej niż w filmie. Twórcy dotarli również do ludzi, którzy w różnych rolach przyczynili się do powstania seriali i filmów. Na ekranie zobaczymy m.in. Wojciecha Baturę, Maćka Krzywińskiego, a także aktorów Zbigniewa Buczkowskiego czy Dorotę Kamińską. Zapraszamy tym mocniej, że DKF Kinochłon miał przyjemność współpracować przy powstawaniu tej produkcji.

Serdecznie zapraszamy

– – –

Cennik i rezerwacja biletów:

Bilet na pokaz: 15 zł

Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)

Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, ul. Nowomiejska 41,

tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.

Uwaga! Wszystkie rezerwacje wygasają na pół godziny przed pokazem.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *