W sobotnim meczu (5.09.) meczu rozgrywanym na stadionie przy ul. Tytoniowej szczęście w końcu uśmiechnęło się do Sparty. Wygraliśmy 2:1.

Po pierwszej połowie goście prowadzili 0:1 po golu w 1 minucie z rzutu rożnego. W drugiej połowie po dwóch ewidentnych faulach w polu karnym na naszych piłkarzach sędzia podyktował 2 rzuty karne, które na gole zamienił Paweł Zaniewski.

A tak o meczu powiedział trener Rafał Harasim:

„Zagraliśmy dobrze taktycznie. Zmieniliśmy ustawienie i to pomogło. Graliśmy konsekwentnie i przy odrobinie szczęścia udało nam się wygrać.  Mamy wciąż problemy kadrowe stąd wprowadzamy młodych piłkarzy z Akademii. We wtorek kolejny mecz w Pucharze Polskim – gramy w Suwałkach z Browarem Północnym w której grają byli piłkarze Wigier a w sobotę mecz wyjazdowy z liderem Turem B. Podlaski, drużyną, która ma komplet punktów „