Za tydzień o tej porze będzie po I secie ostatniego spotkania rundy zasadniczej sezonu 2019/20 pomiędzy KS Metro Warszawa a UKS Centrum Augustów. Najważniejsze spotkanie obecnego sezonu dla naszego zespołu i zespołu gospodarzy.

Kilka wariantów po spotkaniu i wygranej

1)gospodarzy 3-0 i 3-1 – to oni meldują się w pierwszej czwórce na 2 lub 3 miejscu ( zależy to od spotkania BAS Białystok – Bestios Białystok ) , my pozostajemy na 6 miejscu i walczymy w play out
2) gospodarzy 3-2 – to oni meldują się w pierwszej czwórce na 2 lub 3 miejscu ( zależy to od spotkania BAS Białystok – Bestios Białystok ) , my zajmujemy 5 miejsce po sezonie zasadniczym i kończymy rozgrywki
3) nasza 3-0 , 3-1 lub 3-2 daje nam awans na 2 lub 3 miejsce ( zależy to od spotkania BAS Białystok-Bestios Białystok) i walkę w play off , KS Metro Warszawa zajmuje 4 miejsce i walczy w play off.

Jeżeli masz 1,5 godziny lub więcej czasu w następną sobotę i chcesz przeżyć emocje siatkarskie zapraszamy na Dereniową 48. Zabierz rodzinę, znajomych, przyjdź i pomóż wygrać nam to spotkanie Pierwszy gwizdek o 18:00.

|UKS Centrum Augustów