21 listopada to Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji Burmistrz Mirosław Karolczuk odwiedził w poniedziałek augustowskie placówki pomocy społecznej aby osobiście podziękować za pracę i złożyć życzenia wszystkim pracownikom.

Dumni z augustowskich Pracowników Socjalnych

Burmistrz złożył dzisiaj wizytę m.in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Podziękował  pracownikom za zaangażowanie i serce jakie codziennie wkładają w swoje działania i przekazał życzenia kolejnych satysfakcjonujących działań.

 Jestem dumny z augustowskich pracowników socjalnych. Dziękuję za to, że w swoich działaniach okazujecie troskę i szacunek dla drugiego człowieka. Doceniam odpowiedzialną i wymagającą pracę, którą wykonujecie każdego dnia 

– powiedział Mirosław Karolczuk, Burmistrz Miasta Augustowa

 Dzień Pracownika Socjalnego  na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń. Wiem, że podczas codziennej pracy mogą zdarzać się momenty trudne, ale chcę życzyć Państwu, by przeważały dni, które przynoszą radość i satysfakcję z pomocy drugiej osobie.  

– dodał Burmistrz

Trzydziestolecie służby potrzebującym

W Augustowskim Środowiskowym Domu Samopomocy Burmistrz Mirosław Karolczuk złożył gratulacje i podziękowania za 30-lecie pracy Pani Małgorzacie Cieślukowskiej, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Augustowie.

– To piękny jubileusz pracy. Cieszę się, że w naszym mieście mamy prawdziwe autorytety, które swoją pracę dla społeczeństwa traktują jako misję. Jest Pani przykładem osoby szczerze oddanej swojej służbie. Serdecznie gratuluję wytrwałości oraz życzę sukcesów i rozwoju placówki w kolejnych latach 

– powiedział Burmistrz Mirosław Karolczuk

Środowiskowy Dom Samopomocy w Augustowie działa od 1 grudnia 2003 roku. To ośrodek wsparcia dla osób mających problem ze zdrowiem psychicznym oraz z upośledzeniem umysłowym. Ośrodek zapewnia wsparcie psychologiczne oraz kompleksową terapię i rehabilitację dla osób dorosłych, starszych oraz samotnych potrzebujących pomocy.

|urzad.augustow.pl/