Edyta Górniak, Kombi, Sound’n’Grace, Piękni i Młodzi, Oceana – to zaledwie część artystów, jacy w niedzielny wieczór, 1 sierpnia, pojawią się na scenie w augustowskim amfiteatrze w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Koncert, którego partnerem jest Województwo Podlaskie, rozpocznie się o godz. 20.

zdjęcie ilustracyjne www.augustow.org

Wakacyjna Trasa Dwójki to największe wydarzenie koncertowe tego roku. Na scenach plenerowych w całym kraju występują znani artyści ze swoimi największymi przebojami. Imprezy, transmitowane w TVP 2, za każdym razem gromadzą mnóstwo ludzi – na widowni i przed ekranami telewizorów.

Samorząd Województwa Podlaskiego już po raz kolejny zaangażował się w przygotowanie tego ogromnego przedsięwzięcia muzycznego.

– Ubiegłoroczne doświadczenia pokazały nam, że to wspaniała promocja naszego regionu, którego uroki pokażemy gościom koncertu i widzom przed telewizorami – podkreślał marszałek Artur Kosicki. – Nie ma lepszego miejsca dla organizacji wakacyjnego koncertu niż Augustów, znany w całej Polsce jako letnia stolica kraju. Tych, którzy nie mogą oglądać na żywo gwiazd w amfiteatrze w Augustowie, zapraszam do oglądania transmisji.

Po emisji zarejestrowany koncert będzie też można obejrzeć na stronie www.vod.tvp.pl.

Augustowski koncert jest szóstym z kolei w ramach tegorocznej Wakacyjnej Trasy Dwójki, która rozpoczęła się w Mrągowie, a zakończy w Sopocie. Na jej mapie znalazło się na 10 miast, co oznacza 10 tygodni wspaniałej zabawy, tańca, występów i przede wszystkim – muzyki.

Paulina Tołcz
red.: Małgorzata Sawicka

|wrotapodlasia.pl

**************

Galeria zdjęć z Wakacyjnej Trasy Dwójki – Augustów 2020