Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie – sierżant Agata Iwanowicz okazała się najlepszą zawodniczką w ósmej edycji białostockiego półmaratonu w klasyfikacji służb mundurowych kobiet. Zawody odbyły się w miniony weekend w Białymstoku.

zdjęcia ilustracyjne KPP w Augustowie

W weekend w Białymstoku odbył się „8. PKO Nocny Białystok Półmaraton”. Uczestnicy zawodów rywalizowali na dystansie ponad 21 kilometrów.

W sportowych zmaganiach nie mogło zabraknąć oficera prasowego z augustowskiej komendy policji. Sierżant Agata Iwanowicz wystartowała w biegu reprezentując Komendę Powiatową Policji w Augustowie w klasyfikacji Mistrzostw Służb Mundurowych w Półmaratonie. 

Policjantka uzyskała czas 1:41:18 i okazała się najszybszą zawodniczką wśród kobiet ze służb mundurowych.

Sport jest od wielu lat pasją augustowskiej policjantki, nie pierwszy raz staje na podium reprezentując augustowską komendę w zawodach biegowych.

Startując w 2019 roku w „46. Maratonie Dębno” zajęła trzecie miejsce wśród startujących policjantek, a w ,,IV Biegu Niepodległości” w Ogrodniczkach stanęła na drugim miejscu podium w kategorii kobiet ze służb mundurowych.

Naszej policjantce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

| podlaska.policja.gov.pl