„BARDZO ŚMIESZNE PIOSENKI” KATARZYNY ŻAK

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają w piątek 27 sierpnia o godz. 18:00 do amfiteatru nad Neckiem na szalony i naładowany pozytywną energią koncert!

Na scenie stanie Katarzyna Żak, która zaprezentuje się w programie „Bardzo śmieszne piosenki”. Aktorka wraz z zespołem muzycznym zaprasza publiczność od 15-tego do 99-tego roku życia do wspólnej zabawy przypominając czym tak naprawdę jest piosenka aktorska. I jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielania kobiece – od zranionej kury domowej, przez rozpaczliwie zakochaną, kobietę uwikłaną w uzależnienie, morderczynię, po wampa z kieliszkiem chianti w ręku…

Metamorfozy następują w szalonym tempie, aktorka co chwilę zmienia część kostiumów i rekwizyty….bo przecież  każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi chwili wytchnienia zapraszając do interakcji i wspólnego śpiewania, a ponieważ większość piosenek jest widowni znana – publiczność ma uśmiech na ustach po ostatni bis!

W programie usłyszymy piosenki m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Mariana Hemara, Macieja Zembatego, Magdy Czapińskiej, Andrzeja Poniedzielskiego i Artura Andrusa.

Słowem – dobra zabawa gwarantowana!

Bezpłatne wejściówki na koncert do odebrania w Miejskim Domu Kultury w Augustowie, ul. Nowomiejska 41. Nie czekajcie zbyt długo – ilość miejsc ograniczona.

APK

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content