Na adres email gospodarza / zgłaszającego Augustów do udziału w ogólnoświatowej imprezie biegowej Wings for Life World Run, wpłynęła informacja od organizatora Wings For Life World Run. Dotyczy ona biegu zorganizowanego, który był zaplanowany w ramach tego wydarzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z je pełną treścią. Oto ona:

|Bart.

Drogi Gospodarzu Zorganizowanego Biegu z Aplikacją, już tylko dni zostały do momentu, gdy znowu pobiegniemy dla tych, którzy nie mogą. Nie możemy się doczekać, a jednocześnie mamy dla Ciebie ważne informacje.

Jesteśmy zmuszeni odwołać Zorganizowane Biegi z Aplikacją. 

W świetle najnowszych rozporządzeń rządowych na temat poluzowań restrykcji związanych z COVID-19, przeprowadzenie 9 maja 2021 Zorganizowanych Biegów z Aplikacją nie jest możliwe. Aktualnie obowiązujące przepisy zezwalają na organizację zawodów sportowych do 50 osób jedynie na obiektach sportowych. Poza takimi obiektami uprawianie sportu jest dozwolone tylko indywidualnie. 

Naszym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo uczestników oraz stosowanie się do przepisów prawa – w tym wypadku do aktualnie obowiązujących obostrzeń epidemicznych. W konsekwencji Zorganizowane Biegi z Aplikacją w Polsce muszą zostać odwołane. Jeszcze raz dziękujemy Ci z całego serca za wysiłek włożony w organizację i promocję biegu zorganizowanego. 

Biegacze zgłoszeni do Twojego biegu zorganizowanego zostaną automatycznie przekierowani do udziału w biegu indywidualnym z aplikacją i mogą pobiec samodzielnie 9 maja 2021 na dowolnie wyznaczonej przez siebie trasie. Poinformujemy ich oddzielnym mailem, który wyślemy jutro. Nie potrzebujesz wykonywać żadnych dodatkowych działań. 

Pobiegnijmy indywidualnie, ale połączeni duchem pomagania. 

Jeśli chcesz poczuć jedność z grupą, zachęcamy do stworzenia wirtualnej drużyny TUTAJ: https://www.wingsforlifeworldrun.com/en/teams/create

Jeszcze raz, z całego serca, wielkie podziękowania i wierzymy, że rozumiesz naszą decyzję. 

Ekipa Wings For Life World Run