KONKURS MISTRZ WYPRACOWAŃ EDYCJA II

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl ponownie wspiera szkoły w tym trudnym okresie. Tym razem stwarza szansę wygrania nagrody w postaci sprzętu elektronicznego lub pomocy naukowych o wartości 5 tysięcy zł! Wszystko to za sprawą konkursu Mistrz Wypracowań dla szkół.

Co zrobić, aby wziąć udział? Wystarczy, że szkoła (może to być szkoła podstawowa, jak i średnia) posiada zweryfikowany profil w Module dla Szkół w serwisie Dyktanda.pl oraz faktycznie z niego korzysta – utworzyła klasy i przypisała do nich uczniów. Po spełnieniu tego warunku wystarczy, że uczniowie, starając się o indywidualne nagrody w ramach konkursu Mistrz Wypracowań, będą zgłaszać swoje wypracowania, a uzyskane przez nich punkty od dnia 30.03.2021 r. będą działały podwójnie! Zostaną zarówno dopisane do punktacji indywidualnej, jak i do rankingu szkół. Mówiąc wprost, uczniowie nie muszą robić nic ponad to, co do tej pory, a równocześnie mogą wygrać znacznie więcej – nie tylko własną nagrodę, ale także sprzęt, z którego będą mogli korzystać na lekcjach.

Rejestracja oraz korzystanie z Modułu dla Szkół na platformie Dyktanda.pl, jak również udział w konkursie Mistrz Wypracowań, są całkowicie bezpłatne.

Konkurs Mistrz Wypracowań edycja II polega na pisaniu wypracowań na tematy wybrane z listy przygotowanej przez organizatora. Sprzyja wzmacnianiu umiejętności odnajdywania informacji, poszerza wiedzę z zakresu języka polskiego, a ponadto daje okazję do praktycznego wykorzystania wiadomości zdobytych na lekcjach w szkole.

Oprócz wspomnianej nagrody dla zwycięskiej szkoły, w wysokości 5 tys. zł, organizatorzy zadbali również o szereg niezwykle cennych nagród rzeczowych dla uczestników indywidualnych. Począwszy od nagród gwarantowanych o wartości od 40 do 160 zł, aż po nagrody główne, których wartość sięga nawet 2 000 zł! Łącznie nagrody zdobędzie minimum kilkadziesiąt osób, dlatego warto już dziś włączyć się w rywalizację.


| Zespół Dyktanda.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content