Osoba zgłaszająca się na szczepienie przeciwko COVID-19 powinna posiadać wypełniony tzw. „Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem”.

– Gdzie mogę pobrać kwestionariusz, który trzeba wypełnić przed szczepieniem? – 2 pytania tej treści wpłynęły wczoraj do naszej redakcji. – Chciałabym go wypełnić spokojnie i wygodnie w domu zamiast to robić w punkcie szczepień – wyjaśnia jedna z osób zainteresowanych.

Informacje na ten temat dostępne są w mediach, jednak jak widać, część osób ma problem z dotarciem do tych miejsc. Powodem może być konieczność przechodzenia na kolejne podstrony, aby dotrzeć do linku umożliwiającego pobranie kwestionariusza.

Niżej zamieszczamy link, który pozwala na bezpośrednie pobranie „Kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem” na komputer i wypełnienie go w domu, przed udaniem się do punktu szczepień.

KWESTIONARIUSZ DO POBRANIA TUTAJ >>>

W tym miejscu dostępne są pozostałe materiały informacyjne dla szpitali i pacjentów dotyczące szczepień przeciwko COVID-19. SPRAWDŹ TUTAJ >>>

|Bart.