Augustowski DKF KINOCHŁON zaprasza w poniedziałek 30 sierpnia na godz. 18:30 do kina Iskra na najnowszą produkcję Magnusa von Horna, dzięki której zajrzymy na drugą stronę instagramowych filtrów.

Film pt. „Sweat” to opowieść o trzech dniach z życia popularnej influencerki promującej fit życie i inspirującej innych do walki o siebie. Sylwia Zając, w tej roli Magdalena Koleśnik, choć z łatwością, dzieli się swoją codziennością z tysiącami nieznajomych, jej prywatne życie w ogóle nie przypomina kolorowego świata z Instagrama. Kiedy Sylwia zdecyduje się umieścić w sieci odważne nagranie, będzie ono początkiem serii wydarzeń, które staną się próbą zarówno dla niej, jak i dla nielicznych osób, którzy znają ją bliżej…

Drugi pełnometrażowy film von Horna, który swoją premierę miał podczas 20. edycji Festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu był jedyną polską produkcją oficjalnej selekcji Festiwalu Filmowego w Cannes. Jest pretekstem do dyskusji o wpływie mediów społecznościowych na nasze życie i kreowaniu wizerunku internetowego.

O tym także postaramy się podyskutować z pochodzącą z Augustowa Natalią Tober, czyli trenerką personalną w branży fitness od ponad 12 lat, która jako influencerka odniosła ogromny sukces prowadząc swoje konta na Instagramie (16 tys. followersów) i na FB. Autorka programów treningowych i ebooków z fit przepisami. A do tego przesympatyczna i stale uśmiechnięta augustowianka. Po projekcji Maciej Białous z Instytutu Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku spróbuje razem z panią Natalią odkryć przed nami blaski i cienie instagramowej popularności.

Serdecznie zapraszamy na seans i spotkanie – do zobaczenia w kinie!

APK – DKF KINOCHŁON

– – –

Cennik i rezerwacja biletów:

Bilet na pokaz: 15 zł

Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)

Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, ul. Nowomiejska 41,

tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.

Uwaga! Wszystkie rezerwacje wygasają na pół godziny przed pokazem.