Otwarcie hoteli to dobra wiadomość nie tylko dla branży. Na tę informację czekali również turyści!

zdjęcie ilustracyjne www.augustow.org

Otwarcie hoteli będzie miało miejsce w walentynkowy weekend, ale cieszą się także fani sportów zimowych. Sprzyjające prognozy pogody i otwarcie stoków to niemal gwarancja tego, że Polacy ruszą w góry.

Chyba już w ten weekend najbliższy możliwy weekend czeka nas oblężenie kurortów turystycznych – przewiduje kierownik PR Nocowanie.pl Kamila Miciuła. – Będzie można zabrać swoją połówkę na walentynki, zamiast na romantyczną kolację na miasto, to na romantyczny weekend w Polskę.

Które miejsca cieszą się dzisiaj (5 lutego 2021) szczególną popularnością? Turyści pytają o noclegi w górskich miejscowościach. Na topie niezmiennie jest Zakopane, zaraz za nim Szczyrk i Karpacz. Inne popularne lokalizacje to Ustroń, Szklarska Poręba oraz Wisła.

Wszystkie wymienione miasta to popularne ośrodki sportów zimowych, w których na turystów czekają dodatkowe atrakcje. Jako że w tej chwili działają m.in. muzea, galerie sztuki czy kina, wczasowicze mogą szukać właśnie takich rozrywek poza stokiem.

Osoby, które w tej chwili zastanawiają się, czy wyjeżdżać w połowie lutego, powinny pamiętać o tym, że obiekty noclegowe będą działać na połowę swoich możliwości. Obłożenie w takich miejscach nie może przekraczać 50%, więc aby mieć pewność, że urlop dojdzie do skutku, trzeba szybko decydować się na nocleg.

Większą aktywność obserwujemy nie tylko wśród turystów. Także właściciele obiektów noclegowych otrzymali bodziec do działania. Biuro Obsługi Klienta naszego portalu odbiera 70% więcej telefonów od klientów. Widać duże zainteresowanie promowaniem ofert – właściciele proszą o pomoc w aktualizacji, dokupują punkty, które pozwalają na podniesienie pozycji na liście wyników wyszukiwania. Wiele osób dzwoni, by wznowić ofertę zawieszoną na czas trwania obostrzeń – czytamy na portalu Nocowanie.pl

źródło: nocowanie.pl

|Bart.