Paczkomaty InPost w miejscowości Augustów to ekologiczna i zrównoważona forma dostawy – łączy niespotykaną dotąd wydajność z wygodą użytkowania. Są dostępne 24/7 – zawsze wygodne, zawsze dla Ciebie. Jakie są główne zalety korzystania z Paczkomatów w Augustowie?

Paczkomaty to idealne rozwiązanie dla osób pracujących, które nie mogą dostosować swojego dnia pod przyjazd kuriera. Automaty paczkowe dają możliwość odbioru i nadania paczek we wszystkie dni tygodnia o dowolnej porze.

Kluczowa jest również ich dostępność — zlokalizowane są w atrakcyjnych i łatwych do odnalezienia miejscach — przy głównej drodze, aptece, sklepie itd. Ważną cechą Paczkomatów jest również szybkość i bezpieczeństwo. Paczki docierają do automatów paczkowych najczęściej już następnego dnia po nadaniu.

Otoczenie Paczkomatu jest zawsze dobrze oświetlone i monitorowane, przez co zarówno paczki, jak i osoby korzystające z automatu mają zagwarantowane bezpieczeństwo.

Paczkomat Augustów

Augustów to wodna stolica północno-wschodniej Polski. Miasto otoczone jest dziewięcioma jeziorami i rozległą puszczą. Augustów to doskonałe miejsce na aktywne spędzanie czasu. Miasto jest rajem dla miłośników spływów kajakowych, żeglowania, rejsów statkami, katamaranami czy gondolami. Nie brak tu pasjonatów jazdy konnej, rowerowej czy nordic walking.

W 2014 roku Augustów został uhonorowany tytułem „Najmilszego miasta w Polsce”! Tę niezwykle malowniczą okolicę zamieszkuje ponad 30 tysięcy mieszkańców, którzy mają możliwość korzystania aż z 12 Paczkomatów i 2 PaczkoPunktów.

Automaty umieszczone zostały w łatwo dostępnych lokalizacjach, aby każdy mógł sam zdecydować, kiedy i o której godzinie odbierze lub nada swoją przesyłkę.

Augustów — odbiór paczki z Paczkomatu

Odbierz paczkę zdalnie z aplikacją InPost Mobile. Jak to zrobić? Wystarczą 3 proste kroki!

 1. Odbierz powiadomienie w aplikacji o dostarczeniu przesyłki do Paczkomatu.
 2. Otwórz skrytkę zdalnie z poziomu aplikacji.
 3. Wyjmij swoją paczkę. Gotowe!

Jeśli nie posiadasz jeszcze aplikacji InPost Mobile, możesz odebrać przesyłkę z kodem QR lub kodem odbioru.

 1. Zaczekaj na powiadomienie o dostarczeniu paczki.
 2. Podejdź do Paczkomatu i zeskanuj kod QR lub wpisz kod odbioru oraz numer telefonu.
 3. Wyjmij paczkę. To już!

Augustów — wysyłka paczki w Paczkomacie

Nadawanie przesyłek nigdy nie było tak proste! W Paczkomatach InPost możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy — nadaj bez etykiety w aplikacji InPost Mobile.

 1. W aplikacji wybierz środkową ikonę ze strzałką (Nadaj).
 2. Opłać wysyłkę i uzupełnij dane.
 3. Nadaj bez etykiety w dowolnym Paczkomacie/PaczkoPunkcie.

Drugim sposobem nadania paczki w Paczkomacie jest skorzystanie z funkcji Szybkie Nadania. Jak to zrobić?

 1. Wypełnij dane, a następnie wygeneruj i opłać etykietę.
 1. Naklej ją na swoją paczkę.
 2. Umieść przesyłkę z etykietą w dowolnym Paczkomacie/PaczkoPunkcie.

Pobierz aplikację InPost Mobile i korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie dają automaty paczkowe w miejscowości Augustów. Z aplikacją możesz nadawać przesyłki bez drukowania etykiet, odbierać szybciej dzięki funkcji zdalnego otwierania skrytek, a także zarządzać wszystkimi swoimi przesyłkami.

*sponsorowane