W sobotę, 26 czerwca na terenie Augustowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej (ul. Usługowa) odbędzie się 17. Edycja Forest SHOW.

To jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. W godz. 9.00-17.00. dzień będzie można oglądać dynamiczne pokazy wielu maszyn

oraz wysłuchać prezentacji specjalistów o właściwościach każdej pracującej maszyny. W ruchu zostaną zaprezentowane m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

Dodatkowo na placach testowych będą udostępnione maszyny do testów. W poprzednich edycjach były to m.in. harwestery, forwardery, rębaki, skidery, przyczepy zrywkowe i kombajny do produkcji drewna kominkowego, a także samochody udostępnione do jazd próbnych.

Na Forest SHOW nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną STREFĘ DZIECI, z grami, zabawami i animatorami. Na miejscu dostępny będzie także CATERING – po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać z usług firmy cateringowej i kupić ciepły posiłek.

Dla wszystkich chętnych rozpalimy też OGNISKO, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

Udział w wydarzeniu i w zawodach jest BEZPŁATNY.

Główne atrakcje imprezy:

  • dynamiczne pokazy maszyn leśnych,
  • testy maszyn leśnych (każdy operator może testować),
  • wystawa maszyn,
  • giełda maszyn używanych,
  • zawody operatorów maszyn leśnych POLISH FORESTRY CHALLENGE na przyczepach zrywkowych (każdy operator pracujący na przyczepie może wziąć bezpłatny udział, po wcześniejszej rejestracji),
  • strefa dzieci, ognisko.

Organizatorem Forest SHOW jest Wydawnictwo Lasmedia Sp. z o.o. Wydarzenie patronatem objął Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk.

|urzad.augustow.pl